Akce oddílu ze dne 2017-09-15

Slavnostní oheň

Termín: 15.9.2017 18:10 - 16.9.2017 10:30
Místo: Šárecké údolí, Praha
Slavnostní zahajovací oheň se uskuteční v Šáreckém údolí (GPS: 50°6'50.262"N, 14°22'27.833"E). Zahrajeme si pár her, zazpíváme a dotáhneme to, co nám neumožnilo počasí poslední den tábora. Sraz: v pátek v 18.10 na nádraží v Roztokách Na sebe: skautský kroj (bez kroje mohou být jen nováčci, kteří ho ještě nemají) S sebou: 40 Kč na jízdenky nebo tramvajenku (Praha + 1. pásmo), teplé oblečení, pláštěnku, pití, oddílový zpěvník, čelovku, snídani, kartáček a pastu na zuby, věci na spaní, spacák, karimatku, stan (do skupiny) Věci si můžete zabalit do malého batohu – stany, spacáky a karimatky pošleme autem od nádraží. Pokud stan nemáte, využijte středeční schůzku k tomu, abyste se s někým domluvili. Případně máme na půjčení střediskové stany (po předchozí domluvě). Konec: v sobotu v 10.30 opět na roztockém nádraží V případě potřeby je možné příjezd na akci nebo odjezd z ní řešit individuálně (např. odjezd hned po ohni v pátek večer). V těchto případech kontaktujte Azora.