Akce oddílu ze dne 2018-06-21

Nakládání táborového vybavení

Termín: 21.6.2018 17:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Kdo máte čas, přijďte prosím ve čtvrtek večer pomoct s nakládáním první část táborových věcí do auta. Zbytek vybavení budeme nakládat v pátek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.

Přinesení táborových zavazadel

Termín: 21.6.2018 19:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Do čtvrtka 21. 6. (nejlépe na konci schůzky v 19 hodin) je nutné, aby skauti a roveři přinesli zabalené věci, které chtějí odvézt na tábořiště. Zavazadla, která zapomenou poslat na stavěčku, si z kapacitních důvodů budou muset na tábor dovézt/donést svépomocí. V případě potřeby je možné zavazadla přinést i dříve - během pondělní či středečních družinovek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.