Akce oddílu ze dne 2019-01-19

Plesové přípravy

Termín: 19.1.2019 09:00 - 18:00
Akce je určena pro: Všechny ze střediska
Místo: Žalovská škola, Roztoky
Sejdeme se v sobotu v 9.00 před žalovskou školou. A co nás čeká?
  • Budeme stěhovat stoly a židle z roztocké školní jídelny a celkově připravovat prostory na večer. Takže pracovní oblečení se bude hodit.
  • Přípravy budou probíhat kontinuálně až do večera. V případě jiných povinností si můžete samozřejmě odskočit (například domů na oběd).
  • Ti, kteří budou chtít zůstat až do plesu (nebudou se stavovat doma), si s sebou mohou rovnou přinést kroj (nebo oblek) na převlečení.
V neděli se potkáme opět v 9.00 kvůli úklidu.

10. skautský ples

Termín: 19.1.2019 18:00 - 20.1.2019 02:00
Akce je určena pro: Všechny ze střediska, Veřejnost
Místo: Žalovská škola, Roztoky
Vážení rodiče, přátelé skautů, skauti i neskauti, Zveme vás na jubilejní 10. ročník tradičního roztockého skautského plesu, který se koná v sobotu 19. ledna 2019 od 19h v žalovské tělocvičně. Čeká na vás předtančení, tombola, hry a soutěže pro malé i velké, a k tomu všemu nám i letos zahraje All Right Band - oficiální fanpage. Těšíme se na vás! Více informací naleznete na https://www.skautiroztoky.cz/ples/.