Akce oddílu ze dne 2019-01-26

Termín: 26.1.2019 07:45 - 18:30
Akce je určena pro: Vlčata, Skauty, Rovery
Místo: Kytínská louka, Brdy
Sraz: na roztockém nádraží v 7:45 Konec: tamtéž v 18:30 S sebou: brděnky (kartičky na výměnu s ostatními, nejlépe ručně vyrobené), 50 Kč na dopravu (komu je 15 a více doklad totožnosti s fotkou), pití a jídlo na celou dobu, kapesné dle vlastního uvážení, věci na schůzku, na sebe skautský kroj (kdo nemá, tak alespoň oddílový šátek), oblečení a boty dle počasí (Nejspíš bude dost sněhu. Jupí!) Kyf Brděnky jsou kartičky, které si vyměňujeme během celé akce s členy jiných oddílů a středisek. Jsou to naše vzpomínky na sestry a bratry, které potkáme. Na brděnce by neměla chybět přezdívka, šestka/družina, datum a název akce. Čím víc Brděnek budete mít a čím nápaditější budou, tím víc jich můžete vyměnit!