Akce oddílu ze dne 2024-05-24

Střediskové jamboree

Termín: 24.5.2024 16:20 - 26.5.2024 18:00
Akce je určena pro: Všechny ze střediska
Místo: Tábořiště ,,Údolí duchů", Dojetřice
Termín pro přihlášení na Jamboree: do neděle 19. května do 20.00 na e-mail kyf@skautiroztoky.cz.
S celým střediskem se vypravíme na tábořistě kosteleckých skautů na Sázavsku s názvem „Údolí duchů“. S duchy nepočítáme, ale se skauty, skautkami, vlčaty a světluškami ano :). Sbalte si batohy, bude to sranda. Sraz: v pátek 24. 5. v 16:20 na roztockém nádraží Konec: v neděli 26. 5. v 18:00 tamtéž
Informace pro vlčata: Budeme vybírat: 600 Kč Na sebe na cestu: vlčácké tričko, nebo šátek (kdo tričko nemá, ať se ozve vedení, někdy v červnu je budeme prodávat, tak sondujeme zájem), dobré boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku (nestačí nepromokavá bunda!), spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, plavky, ručník, věci na schůzku, ešus, lžíci, skautský kroj. Kdo má, může vzít stan. Jídlo zajistíme my, je však třeba vzít s sebou páteční večeři.
Informace pro skauty a rovery: Budeme vybírat: 400 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ, dobré boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, oddílový šátek, kdo má tak oddílový zpěvník, věci na schůzku, stezku, lítačku, průkaz na prokázání věku S sebou do skupiny: stan, vařič, ešus, jídlo na celý víkend (kromě sobotní večeře; páteční večeři do vlaku). Voda na pití a vaření bude k dispozici na místě. Jídlem je nutné zásobit se na celou dobu. Vařit bude možné také na ohni, pokud si někdo nechce brát vařič. K sobotní večeři nakoupíme hromadně buřty i všechno k nim. Na sobotní večer si tedy jídlo brát nemusíte.