10. skautský ples

Junák – český skaut, středisko Lípa Roztoky, z. s.
vás srdečně zve na 10. skautský ples

19. ledna 2019 od 19 hod. v tělocvičně žalovské školy

Místo a čas konání

V tělocvičně žalovské základní školy
Zaorálkova 1300, 252 63 Roztoky (mapa)

V sobotu 19. ledna 2019

• Otevřeno od 18:00
  • Zahájení programu v 19:00
  • Zakončení plesu v neděli ve 2:30

Na co se můžete těšit

• Předtančení
  • Hrát bude kapela ALL RIGHT BAND
  • Hry pro malé i velké, soutěže, tombola
  • Hlídání dětí

Předprodej

Vstupenky je možné zakoupit v obchodě

DARY PŘÍRODY
Tyršovo náměstí 1732 (pasáž, mapa)
otevírací doba: PO – PÁ od 9.00 do 18.00 hod.

Objednat vstupenky můžete také na e-mailu ples@skautiroztoky.cz .

• 100 Kč na stání
  • 200 Kč k sezení
  • Děti do 10 let a členové střediska Lípa do 15 let – zdarma.

Prosíme o zachování konvence společenského oděvu.

Hlídání dětí

Letos našim hostům opět nabízíme hlídání dětí v tzv. plesové školce. Pokud se chystáte na ples a vaše děti jsou moc malé, než aby šli s vámi, rádi vám je pohlídáme. Spolupracujeme s roztockým Dětským klubem pohádka (www.detskyklubpohadka.cz), který nám pro tyto účely půjčuje své prostory v ulici Nad Vinicemi vedle skautské osady. O děti se postarají vedoucí dívčího oddílu, které jsou profesí zdravotní sestry. Pro večer ve školce chystají program plný her a rukodělných aktivit v duchu skautské schůzky. Děti by měly být navečeřené nebo mít večeři s sebou, poskytneme jim snídani. Své ratolesti můžete přivézt do plesové školky v sobotu po 17. hodině. Pokud se děti chtějí plesu částečně také zúčastnit, vezměte je s sebou. Ve 22 hodin je skautský doprovod odvede do plesové školky, zatímco vy můžete pokračovat v zábavě. Děti bude možné vyzvednout v neděli do 10 hodin nebo po předchozí domluvě i během noci. Hlídání v plesové školce je nutné rezervovat nejpozději do pátku 18. ledna 2019 a to na našem emailu ples@skautiroztoky.cz. Platba za hlídání je formou dobrovolného příspěvku. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Věříme, že naší plesovou školku využijete, a těšíme se na setkání na plese!

Partneři plesu