Tábor 2015

Saigon 2015

„Vojáci, strejček Sam si vás vybral jako nejnadějnější a nejschopnější. Vy musíte přežít. Proto primárním posláním naší jednotky nebude boj. Naším úkolem bude prozkoumávat okolí a shromažďovat informace o všem živym i neživym kolem nás. Za pár dní budete znát každou čtvereční míli vietnamský džungle jako nikdo jinej. Válka se totiž nevyhrává silou. Válka se vyhrává taktikou. A k tomu musíme perfektně znát nepřítele a jeho prostředí. Nezbytná bude všudypřítomná ostražitost. Pamatujte si, že hlaveň AK-čtyřicetsedmičky na vás může vykouknout kdykoliv a odkudkoliv – i z vaší plechovky s jídlem. První, co vás čeká, je cesta do Fort Polk v Louisianě, kde projdete výcvikem…“

Cena tábora

Skauti, roveři…… 3.700,-Kč
Vlčata I ………… 2.300,-Kč
Vlčata II ……….. 3.100,-Kč (kluci, kteří zůstávají do 21. 7.)

Důležité termíny

Schůzka s rodiči: neděle 31. 5. 2015 (možnost zaplacení táborového poplatku v hotovosti)
Termín pro připsaní táborového poplatku na účet:
pátek 12. 6. 2015 (údaje pro platbu najdete v přihlášce)

Termín pro přinesení kufrů do Osady (pro skauty a rovery): čtvrtek 25. 6. 2015
Stavěčka (pro skauty a rovery): pátek 26. 6. – neděle 28. 6. 2015

Tábor skautů a roverů: úterý 30. 6. – úterý 21. 7. 2015
Tábor vlčat: neděle 5. 7. – středa 15. 7. 2015

Úklid táborového vybavení, vyzvednutí zavazadel (pro skauty a rovery): středa 22. 7. 2015 od 9.00

Adresa pro zasílání dopisů a pohledů

Skautský tábor Roztoky
Pošta Kaplice
Tržní 84
382 41 Kaplice

Nejenrodičovský informátor 2015 [PDF]
důležité informace na jednom místě

Výstroj a výzbroj

• maskáčová blůza a kalhoty (lze koupit v jakémkoliv army shopu, vzor není rozhodující – viz obrázek)
  • vodní stříkací pistole (menší zcela postačí, vodní děla nechte doma)
  • světlé tričko (nemusí být přímo bílé, vyhovující je jakákoliv světlá barva)
  • k maskáčům jsou vítané i další vojenské doplňky – boty, čepice, maskovací barvy… (nemusíte pořizovat, ale pokud máte, vezměte je s sebou)

Maskáče

Poloha tábora

Již tradičně budeme tábořit nad řekou Malší u obce Přísečno v jižních Čechách.

GPS: 48°45’44″N, 14°30’56″E

MapaZobrazit na mapě