Proběhlé akce oddílu

Skautská výstava Pošli to dál!

Akce se konala: 22.9.2018 09:50 - 14:00
Místo: Poštovní muzeum, Praha 1
Pošli to dál! aneb skautská výstava, jaká tu ještě nebyla Sraz v 9.50 na roztockém nádraží, konec ve 14.00 tamtéž Jedeme ve skautském kroji! (kroj nemusí mít nováčci, kteří si jej ještě nestačili pořídit) S sebou: svačinu, pití, peníze na vstup, tramvajenku/peníze na vlak* a případně 200 Kč na oddílový šátek Vstupné: 10 Kč pro děti a studenty, 50 Kč pro dospělé (mějte prosím drobné!) *) Kdo nemá tramvajenku, zajistí si sám zpáteční jízdenku na Masarykovo nádraží. Pokud si budete lístek kupovat, přijďte na sraz v dostatečném předstihu! S koupí jízdenky vám případně poradíme ;)

Pořiďte si oddílový šátek

Po návratu do Roztok budete mít možnost zakoupit přímo na nádraží nové oddílové šátky! Šátek je naším poznávacím znamením, praktickou pomůckou např. při hrách a v neposlední řadě i památkou na náš oddíl. Oddílový šátek nenahrazuje ten klasický ke kroji, nosíme jej pouze bez kroje, přeložený napůl a sepnutý koženým, kovovým nebo dřevěným turbánkem. Cena šátku je 200 Kč. Svůj nový šátek si nezapomeň podepsat, ať si ho na akcích poznáš.

První vlčácká schůzka

Akce se konala: 14.9.2018 16:30 - 18:00
Akce je určena pro: Vlčata
Místo: Osada, Roztoky
Opět se hlásíme po prázdninách! Věříme, že jste o prázdninách všichni pořádně zarelaxovali a nástup do školních lavic nebyl zas tak těžký. Každopádně spolu s novým rokem školním začíná, a to je skvělá zpráva, i nový rok skautský. Opět se tedy začneme pravidelně každý pátek s vlčaty scházet a první schůzka tohoto skautského roku se uskuteční v pátek 14. 9. od 16:30 v naší osadě. Na všechny se již těší Bažant, Calgon, Dřeppe a Zajíc

Společná schůzka skautů

Akce se konala: 12.9.2018 17:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Společná schůzka všech družin se koná ve středu 12. září 2018 od 17.00 do 19.00 hodin. Na této schůzce si mimo jiné ujasníme časy družinových schůzek v letošním roce. Nejde o klasickou oddílovku, takže v kroji chodit nemusíte. Azor

Zahajovací oddílovka

Akce se konala: 5.9.2018 17:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Slavnostní zahajovací oddílovka se koná ve středu 5. září 2018 od 17.00 do 19.00 hodin. Přijďte v kroji. Promyslete si prosím, ve kterých dnech a časech by se vám letos hodily družinové schůzky. Na oddílovce provedeme průzkum a definitivní termíny družinovek domluvíme na společné schůzce následující týden (ve středu 12. září). Pokud nemůžete na oddílovku přijít, napište mi prosím e-mailem, které dny by se vám hodily. Po oddílovce proběhne oddílová rada (konec okolo 20. hodiny). Azor

Stavěčka

Akce se konala: 22.6.2018 17:00 - 24.6.2018 19:30
Místo: Tábořiště Přísečno, Soběnov
Příprava tábořiště v Přísečnu – od pátku 22. 6. do neděle 24. 6. 2018

Přihlášení a odjezd

Kvůli zajištění dopravy je třeba se přihlásit do neděle 17. 6. do 20.00 na e-mail azor@skautiroztoky.cz. V přihlášení prosím zároveň uveďte, jestli máte čas přijít v pátek ve 14 hodin do osady. Část z těch, kteří čas mít budou, pojede na tábořiště autem a bude pomáhat s vykládáním zavazadel (na tom se domluvíme na základě přihlášení). Všichni ostatní se sejdou v 17.00 na nádraží v Roztokách, odkud pojedou vlakem.

Vybavení a další informace

S sebou do malého batohu na cestu: večeři, pití, pláštěnku, boty do vody Peníze nejsou třeba (doprava bude hrazena z táborového rozpočtu) Na stavěčku (ve velkém batohu, zvlášť od věcí na zbytek tábora): jídlo na celou dobu, ešus, věci na spaní, kartáček, pastu, pracovní oblečení, pracovní rukavice, čepici proti slunci, plavky. Velký batoh s věcmi na stavěčku přineste do osady spolu s ostatními táborovými zavazadly nejpozději ve čtvrtek večer. Voda bude k dispozici na místě v barelu. Vařit bude možné na ohni, případně na vlastních vařičích. Spaní ve velkém stanu (hangáru). Návrat v neděli v 19.30 na nádraží v Roztokách. S případnými dotazy se obracejte na Azora

Přinesení táborových zavazadel

Akce se konala: 21.6.2018 19:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Do čtvrtka 21. 6. (nejlépe na konci schůzky v 19 hodin) je nutné, aby skauti a roveři přinesli zabalené věci, které chtějí odvézt na tábořiště. Zavazadla, která zapomenou poslat na stavěčku, si z kapacitních důvodů budou muset na tábor dovézt/donést svépomocí. V případě potřeby je možné zavazadla přinést i dříve - během pondělní či středečních družinovek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.

Nakládání táborového vybavení

Akce se konala: 21.6.2018 17:00 - 19:00
Místo: Osada, Roztoky
Kdo máte čas, přijďte prosím ve čtvrtek večer pomoct s nakládáním první část táborových věcí do auta. Zbytek vybavení budeme nakládat v pátek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.

Archiv připravovaných akcí »