Proběhlé akce oddílu

Stavěčka

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 22.6.2018 17:00 - 24.6.2018 19:30
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Tábořiště Přísečno, Soběnov
Příprava tábořiště v Přísečnu – od pátku 22. 6. do neděle 24. 6. 2018

Přihlášení a odjezd

Kvůli zajištění dopravy je třeba se přihlásit do neděle 17. 6. do 20.00 na e-mail azor@skautiroztoky.cz. V přihlášení prosím zároveň uveďte, jestli máte čas přijít v pátek ve 14 hodin do osady. Část z těch, kteří čas mít budou, pojede na tábořiště autem a bude pomáhat s vykládáním zavazadel (na tom se domluvíme na základě přihlášení). Všichni ostatní se sejdou v 17.00 na nádraží v Roztokách, odkud pojedou vlakem.

Vybavení a další informace

S sebou do malého batohu na cestu: večeři, pití, pláštěnku, boty do vody Peníze nejsou třeba (doprava bude hrazena z táborového rozpočtu) Na stavěčku (ve velkém batohu, zvlášť od věcí na zbytek tábora): jídlo na celou dobu, ešus, věci na spaní, kartáček, pastu, pracovní oblečení, pracovní rukavice, čepici proti slunci, plavky. Velký batoh s věcmi na stavěčku přineste do osady spolu s ostatními táborovými zavazadly nejpozději ve čtvrtek večer. Voda bude k dispozici na místě v barelu. Vařit bude možné na ohni, případně na vlastních vařičích. Spaní ve velkém stanu (hangáru). Návrat v neděli v 19.30 na nádraží v Roztokách. S případnými dotazy se obracejte na Azora

Přinesení táborových zavazadel

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 21.6.2018 19:00 - 19:00
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Osada, Roztoky
Do čtvrtka 21. 6. (nejlépe na konci schůzky v 19 hodin) je nutné, aby skauti a roveři přinesli zabalené věci, které chtějí odvézt na tábořiště. Zavazadla, která zapomenou poslat na stavěčku, si z kapacitních důvodů budou muset na tábor dovézt/donést svépomocí. V případě potřeby je možné zavazadla přinést i dříve - během pondělní či středečních družinovek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.

Nakládání táborového vybavení

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 21.6.2018 17:00 - 19:00
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Osada, Roztoky
Kdo máte čas, přijďte prosím ve čtvrtek večer pomoct s nakládáním první část táborových věcí do auta. Zbytek vybavení budeme nakládat v pátek. Doplnění táborového vybavení: Pokud je to možné, zabal si prosím s sebou na tábor i aspoň 10 papírových koulí. Pokud je doma nemáš a nestihneš je vyrobit, nic se neděje. Vyrobíme si je na táboře.

Cyklovýprava

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 8.6.2018 16:30 - 9.6.2018 15:00
Akce je určena pro: Vlčata
Místo: Osada, Roztoky
Tento víkend se vydáváme na kolech po okolí Roztok. Před výjezdem nás čeká spaní v osadě, po páteční schůzce. Ráno, po snídani vyrazíme a po obědě se vrátíme zpět do osady. Na výpravu je potřebné přihlásit se do středy, pro objednání lístků na prohlídku Okoře. S sebou věci na pátek: spacák, karimatku, páteční večeři, věci na schůzku, převlečení, čelovku, kartáček a zubní pastu. (tyto věci zůstanou v osadě, kde si je odpoledne vyzvedneme). Věci si kluci mohou přinést volně (není nutné balit do krosny, stačí spacák a karimtaku do ruky a malé věci do batůžku) S sebou věci na sobotu: Vybavené kolo, (imbus a podobné nástroje, pokud víte, že na kolo nepasují běžně používané velikosti), helmu! Bez helmy není účast možná, pláštěnku, sportovní oblečení, sportovní obuv, láhev na vodu, batůžek (stačí ten na schůzku), kartičku pojištěnce, jídlo na sobotu zajistíme. (Budeme opékat buřty, kdo buřty nerad, či nemůže, vezme si jiné potraviny, které lze ohřát na ohni). 200 Kč. Těší se vedení vlčat.

Červnová oddílovka

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 6.6.2018 17:00 - 19:00
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Osada, Roztoky
Oddílovka se koná ve středu 6. června 2018 od 17.00 do 19.00 hodin. Přijďte v kroji. Na této schůzce vyhlásíme výsledky celoročního oddílového bodování. Po schůzce proběhne oddílová rada (konec okolo 20. hodiny). Azor

Schůzka s rodiči

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 3.6.2018 18:00 - 19:00
Akce je pro: Rodiče vlčat, Rodiče skautů
Místo: Osada, Roztoky
Vážení rodiče, zveme Vás na předtáborovou informační schůzku, která se koná v neděli 3. 6. 2018 od 18.00 v našem srubu. Konec předpokládáme kolem 19. hodiny. Na tomto setkání budete moci v hotovosti zaplatit účastnický poplatek za tábor, dozvíte se více o letošní táborové hře a organizaci celého tábora, upřesníme si detaily ohledně odvozu věcí a odjezdu na tábor a v neposlední řadě zrekapitulujeme naši činnost za uplynulý skautský rok. Více informací o táboře najdete již nyní na stránce Tábor 2018 a veškeré potřebné táborové dokumenty ve svých e-mailových schránkách. Na setkání se těší Vedení skautů a vlčat

Střediskové Jamboree

Informace o akci jsou již dostupné
Akce se konala: 25.5.2018 16:40 - 27.5.2018 17:00
Akce je určena pro: Všechny ze střediska
Místo: Tábořiště Březník, Příchovice
Termín pro přihlášení na Jamboree: do neděle 20. května do 20.20 na e-mail akce@skautiroztoky.cz. Přihlášení vám potvrdíme. Vypravíme se k Přešticím, kde se pod stany utáboříme na celý víkend. Jedeme ve skautském kroji. Sraz: v pátek 25. 5. v 16.40 na roztockém nádraží Konec: v neděli 27. 5. v 17.00 tamtéž
Informace pro vlčata: Budeme vybírat: 500 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ (nemáte-li zatím, nezoufejte, a i přes to přijďte), dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku (nestačí nepromokavá bunda!), spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, věci na schůzku, ešus, lžíci Jídlo zajistíme my, je však třeba vzít s sebou páteční večeři. S dotazy se obracejte na Dřeppeho.
Informace pro skauty a rovery: Budeme vybírat: 300 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ, dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, oddílový zpěvník, věci na schůzku S sebou do skupiny: stan, vařič, ešus, jídlo na celý víkend (kromě sobotní večeře; páteční večeři do vlaku) Voda na pití a vaření bude k dispozici na místě. Jídlem je nutné zásobit se na celou dobu (kromě sobotní večeře). Vařit bude možné také na ohni, pokud si někdo nechce brát vařič. K sobotní večeři nakoupíme hromadně buřty i všechno k nim. Na sobotní večer si tedy jídlo brát nemusíte. Je nutné domluvit si předem skupinu na stan, případně i vaření. Pokud nemůžete sehnat nikoho do skupiny, doporučuji využít vzkazovník na našem webu. S velkým batohem půjdeme jen pár kilometrů od nádraží na louku. Přesto ale nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně zabere místo v batohu. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora.

Archiv připravovaných akcí »