Proběhlé akce oddílu

Akce se konala: 21.6.2019 14:00 - 23.6.2019 19:30
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Tábořiště Přísečno, Soběnov
Na stavěčku není potřeba se přihlašovat, počítáme s hojnou účastí všech táborníků ;) Pokud se přesto nemůžeš zúčastnit, je slušností se omluvit. V takovém případě napiš včas na e-mail azor@skautiroztoky.cz, abychom s tvojí účastí nepočítali. V osadě se budeme scházet od 14.00, abychom naložili táborové věci a všechna zavazadla do aut. Pokud kvůli škole nemůžeš přijít hned na 14. hodinu, nevadí. Přijď co nejdříve to bude možné. Pokud nakládání věcí v osadě vůbec nestíháš, přijď nejpozději v 16.45 rovnou na roztocké nádraží, odkud budeme odjíždět. S sebou do malého batohu na cestu: svačinu, pití, pláštěnku, boty do vody, peníze nejsou třeba (jízdné bude hrazeno z táborového rozpočtu) Na stavěčku (ve velkém batohu, zvlášť od věcí na zbytek tábora): jídlo na celou dobu, ešus, věci na spaní, pracovní oblečení, pracovní rukavice, čepici proti slunci, plavky Velký batoh s věcmi na stavěčku přines do osady spolu s ostatními táborovými zavazadly nejpozději ve čtvrtek večer. Voda bude k dispozici na tábořišti v barelu. Vařit bude možno na ohni, případně na vlastních vařičích. Spaní ve velkém stanu (hangáru). Návrat v neděli v 19.30 na nádraží v Roztokách. S případnými dotazy se obracej na Azora

Přinesení táborových zavazadel

Akce se konala: 20.6.2019 19:00 - 19:00
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Osada, Roztoky
Do čtvrtka 20. 6. (nejlépe na konci schůzky v 19 hodin) je nutné, aby skauti a roveři přinesli zabalené věci, které chtějí odvézt na tábořiště. Zavazadla, která zapomenou poslat na stavěčku, si z kapacitních důvodů budou muset na tábor dovézt/donést svépomocí. V případě potřeby je možné zavazadla přinést i dříve – na ostatní družinovky, které se v týdnu před stavěčkou konají.

Schůzka s rodiči

Akce se konala: 2.6.2019 18:00 - 19:00
Akce je pro: Rodiče vlčat, Rodiče skautů
Místo: Osada, Roztoky
Vážení rodiče, zveme Vás na předtáborovou informační schůzku, která se koná v neděli 2. 6. 2019 od 18.00 v našem srubu. Konec předpokládáme kolem 19. hodiny. Na tomto setkání budete moci v hotovosti zaplatit účastnický poplatek za tábor, dozvíte se více o letošní táborové hře a organizaci celého tábora, upřesníme si detaily ohledně odvozu věcí a odjezdu na tábor a v neposlední řadě zrekapitulujeme naši činnost za uplynulý skautský rok. Více informací o táboře najdete již nyní na stránce Tábor 2019 a veškeré potřebné táborové dokumenty ve svých e-mailových schránkách. Na setkání se těší Vedení skautů a vlčat

Střediskové Jamboree

Akce se konala: 24.5.2019 16:30 - 26.5.2019 16:50
Akce je určena pro: Všechny ze střediska
Místo: Tábořiště Makolusky, Zbizuby
Termín pro přihlášení na Jamboree: do neděle 19. května do 20.00 na e-mail azor@skautiroztoky.cz. Vypravíme se k Ratajím nad Sázavou, kde se pod stany utáboříme na celý víkend. Jedeme ve skautském kroji. Sraz: v pátek 24. 5. v 16.30 na roztockém nádraží Konec: v neděli 26. 5. v 16.50 tamtéž
Informace pro vlčata: Budeme vybírat: 400 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ (nemáte-li zatím, nevadí), dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku (nestačí nepromokavá bunda!), spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, věci na schůzku, ešus, lžíci Jídlo zajistíme my, je však třeba vzít s sebou páteční večeři. S dotazy se obracejte na Dřeppeho.
Informace pro skauty a rovery: Budeme vybírat: 200 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ, dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, oddílový šátek, oddílový zpěvník, věci na schůzku S sebou do skupiny: stan, vařič, ešus, jídlo na celý víkend (kromě sobotní večeře; páteční večeři do vlaku) Starší 15 let: nezapomeňte občanský nebo jiný průkaz kvůli prokázání nároku na slevu v dopravě (od 18 let je pro získání slevy potřeba prokázat status studenta – k tomu stačí např. ISIC) Voda na pití a vaření bude k dispozici na místě. Jídlem je nutné zásobit se na celou dobu (kromě sobotní večeře). Vařit bude možné také na ohni, pokud si někdo nechce brát vařič. K sobotní večeři nakoupíme hromadně buřty i všechno k nim. Na sobotní večer si tedy jídlo brát nemusíte. Je nutné domluvit si předem skupinu na stan, případně i vaření. Pokud nemůžete sehnat nikoho do skupiny, doporučuji využít vzkazovník na našem webu. S velkým batohem půjdeme jen pár kilometrů od nádraží na louku. Přesto ale nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně zabere místo v batohu. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora.

Procházka po okolí

Akce se konala: 17.5.2019 18:00 - 18.5.2019 13:30
Akce je určena pro: Vlčata
Místo: Osada, Roztoky
Tento víkend (17.5-18.5) se s vlčaty vydáme na obhlídku nejbližšího okolí. Akce přímo navazuje na tradiční páteční schůzku vlčat, avšak zúčastnit se vlčata můžou, i když nebudou na schůzce. Prosíme aby všechna vlčata měla s sebou: Spacák, karimatku, oblečení dle počasí, flašku na vodu, večeři na páteční večer (zbylé jídlo obstaráme), 150 Kč, pláštěnku, dobrou pevnou obuv. Vše sbalené do turistického batohu. Na akci se těší vedení vlčat.

Archiv připravovaných akcí »