Připravované akce oddílu

Stavěčka

Informace o akci jsou již dostupné
Termín: 21.6.2024 14:00 - 23.6.2024 16:30
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Tábořiště Přísečno, Soběnov
Pokud na stavěčku nemůžeš jet, oznam to do neděle 16. 6. do 20.00 na e-mail kyf@skautiroztoky.cz. Pokud nejedeš na tábor a na stavěčku chceš jet, oznam to do neděle také:)
V osadě se budeme scházet od 14.00, abychom naložili táborové věci a všechna zavazadla do aut. Pokud kvůli jiným povinnostem nemůžeš přijít hned na 14. hodinu, nevadí. Přijď co nejdříve to bude možné. Pokud nakládání věcí vůbec nestíháš, přijď do osady nejpozději v 17:00. Jestli víš, že ani tento čas nebudeš stíhat, dej to co nejdříve Kyfovi vědět. S sebou do malého batohu na cestu: svačinu, pití, pláštěnku, boty do vody, peníze nejsou třeba (jízdné bude hrazeno z táborového rozpočtu) Na stavěčku (ve velkém batohu, zvlášť od věcí na zbytek tábora): vlastní jídlo na celou dobu (klidně se domluvte do skupinek), ešus, lžíci, věci na spaní, hygienické potřeby, pracovní oblečení, pracovní rukavice, čepici proti slunci, plavky Velký batoh s věcmi na stavěčku přines do osady spolu s ostatními táborovými zavazadly nejpozději ve čtvrtek večer. Voda bude k dispozici na tábořišti v barelu. Vařit bude možno na ohni, případně na vlastních vařičích. Velký batoh si potom na tábořišti budeš moct nechat na tábor. Stan s sebou nepotřebuješ, budeme spát ve velkých stanech. Návrat v neděli v 16:30 na nádraží v Roztokách. S případnými dotazy se obracej na Kyfa

Potáborový úklid

Informace o akci jsou již dostupné
Termín: 20.7.2024 09:00 - 12:00
Akce je určena pro: Skauty, Rovery
Místo: Osada, Roztoky
Sraz v 9.00 v osadě, konec okolo poledne (až bude všechno hotové). Vyzvedávání zavazadel; čištění, sušení a úklid táborového vybavení, abychom ho mohli zas příští rok dobře použít. Všichni táborníci dorazí a za chvíli je pak hotovo :).

Archiv proběhlých akcí »