DŽEM
Informace o akci:
Termín akce:
- 06. 5. 2022 - 08. 5. 2022 16:30 - 18:48
Místo konání / srazu:
Akce je určena pro:
Na výpravu je nutné se závazně přihlásit! Do čtvrtka 21.4. do 22:00.
V pátek 22.4. musíme za každého účastníka zaplatit účastnický poplatek a odevzdat seznam, proto pozdější přihlášení skutečně nebude možné.
DŽEM – okresní setkání (jamboree) skautů a skautek Prahy 6 (náš skautský okres spadá pod Prahu 6).
Tuto akci pro nás připravuje tým pražských skautů, takže výprava bude odlišná od těch, na které jsme zvyklí. Potkáme se tam se spoustou jiných skautů, budou nám vařit a prý potkáme Asterixe a Obelixe (co to ale znamená, to zatím nemáme tušení
).
Sraz: v pátek 6. května v 16:30 na nádraží v Roztokách
Konec: v neděli 8. května v 18:48 znovu na nádraží v Roztokách
Co s sebou: 500,-Kč (vlčata jen 100 Kč), jídlo a pití na páteční večer, lahev, hrnek, jídelní misku a příbor, karimatku, spacák, šátek na hry, plavky a skautský kroj (pojedeme v kroji).
Navíc pro skauty: oddílový šátek (kdo nemá, napíše Kyfovi), stezku a stan (domluvte se na skupinkách) – je možné si půjčit střediskové stany, jen to napište dopředu, ať je na nádraží přineseme.
Starší 15 let: nezapomeňte občanský nebo jiný průkaz kvůli prokázání nároku na slevu v dopravě (od 18 let je pro získání slevy potřeba prokázat status studenta – k tomu stačí např. ISIC)
PS: Pokud by se někdo chtěl podívat na stránky Džemu, jsou TADY. Není tam ale nic, co bychom vám neřekli
.
Kyf&Zajda