Jubilejní XXX. Seminář ELŠ

• 10. 1. 2020 - 12. 1. 2020 18:00 - 13:30

Místo konání / srazu:

Akce je určena pro:

Tradiční seminář Ekumenické lesní školy se koná již potřicáté, tentokrát pod záštitou Skautského institutu a Městské knihovny v Praze. Prostory ústřední knihovny na Starém Městě jsou s novodobou historií Junáka úzce spjaty. Právě zde se 2. prosince 1989 sešlo více než tisíc skautů a skautek, aby potřetí obnovili činnost skautské organizace. Oslavte s námi 30 let semináře i 30 let života v demokratické společnosti.

Pozvání na jubilejní ročník přijali mimo jiné ústavní právník Jan Kysela, dokumentaristka Olga Malířová Špátová, literární historik Martin C. Putna, herec Petr Čtvrtníček nebo pedagog a publicista Jiří Zajíc – Edy. Přijďte si poslechnout uznávané odborníky o víkendu 10.-12. ledna 2020 do Městské knihovny v Praze a na Katolickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy. Těšit se můžete na setkání s osobnostmi českého skautingu a doprovodný program. 30. ročník semináře ELŠ byste si zkrátka neměli nechat ujít!

Více informací najdete a zaregistrovat se můžete na webu Ekumenické lesní školy.