Podzimní výprava na Plzeňsko

Publikováno 21.9.2016 v 20:17

• 25. 10. 2016 - 29. 10. 2016 18:15 - 17:15

Přespávat budeme v železničním strážním domku – vechtrovně.

Sraz: v úterý 25. října v 18.15 na nádraží v Roztokách
Konec: v sobotu 29. října v 17.15 v osadě

Výpravu zakončíme přimínkou státního svátku a sejmutím státní vlajky v osadě (kroj ale s sebou brát nemusíte).

Na sebe: dobré boty, teplé oblečení
S sebou: 400 Kč, kapesné, pití, malý batoh na výlet, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku (čelovku), přezůvky, toaletní papír, kartáček, pastu, ručník, ešus, lžíci, jídlo, věci na schůzku, oddílový zpěvník, skautskou stezku

Voda na pití a vaření bude k dispozici na místě. Vzhledem k tomu, že na vechtrovně není vodovod, ale místní nám vodu dovezou v barelu, na první den si pro jistotu vezměte vodu z domova. Všechny věci si zabalte do velkého batohu!

Vařit budeme v kuchyni, která by měla být základně vybavená. Přesto se raději vyzbrojte vlastním ešusem a lžíci. Vařit lze na kamnech na dřevo, případně si s sebou vezměte vlastní vařič. Rozmyslete si, jestli se budete stravovat sami, nebo se domluvíte na společném vaření ve skupině. Vařit bude možné večer (případně ráno), přes den budeme většinou mimo základnu. Možnost nákupu základních potravin bude v Horní Bříze, ale vzhledem k tomu, že obchod není zrovna blízko, pravděpodobně jen jednou, maximálně dvakrát během výpravy. Jeden večer nás čeká již tradiční podzimní kuchařská soutěž o ceny. Pokud se chcete zúčastnit, nezapomeňte si připravit originální recept a kvalitní suroviny.

Pro skauty na výpravách stále platí ZÁKAZ MOBILNÍCH TELEFONŮ. V případě nutnosti bude možné se s námi spojit přes telefon 732 636 152 (Azor).

Na výpravu není potřeba se přihlašovat. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se svého rádce, případně Azora.