Stavěčka

Publikováno 16.1.2020 v 14:34

• 26. 6. 2020 - 28. 6. 2020 14:00 - 16:30

Abychom mohli naplánovat dopravu, potvrď prosím svoji účast na stavěčce do neděle 21. 6. do 20.00 na e-mail azor@skautiroztoky.cz.

Každý účastník musí mít podepsané čestné prohlášení (v případě nezletilých musí být podepsané rodiči)

V osadě se budeme scházet od 14.00, abychom naložili táborové věci a všechna zavazadla do aut. Pokud kvůli jiným povinnostem nemůžeš přijít hned na 14. hodinu, nevadí. Přijď co nejdříve to bude možné. Pokud nakládání věcí vůbec nestíháš, přijď do osady nejpozději v 16.45. Jestli víš, že ani tento čas nebudeš stíhat, uveď to při přihlášení na akci.

S sebou do malého batohu na cestu: čestné prohlášení (viz výše), dvě roušky (na cestu tam i zpátky), svačinu, pití, pláštěnku, boty do vody, peníze nejsou třeba (jízdné bude hrazeno z táborového rozpočtu)

Na stavěčku (ve velkém batohu, zvlášť od věcí na zbytek tábora): jídlo na celou dobu, ešus, lžíci, věci na spaní, hygienické potřeby, pracovní oblečení, pracovní rukavice, čepici proti slunci, plavky, stan (sám pro sebe nebo do předem domluvené skupiny)

Velký batoh s věcmi na stavěčku přines do osady spolu s ostatními táborovými zavazadly nejpozději ve čtvrtek večer. Voda bude k dispozici na tábořišti v barelu. Vařit bude možno na ohni, případně na vlastních vařičích. Na tábořišti zajistíme i dezinfekci rukou.

Abychom dostáli nařízením souvisejícím s koronavirem, nebudeme letos přespávat všichni pohromadě ve velkém stanu. Proto si s sebou vezmi na přespání vlastní stan (buď sám pro sebe nebo se domluv s někým do skupiny – na domlouvání můžeš využít vzkazovník na webu). Pokud stan nemáš a nepodaří se ti s nikým domluvit, ozvi se a nějak to vyřešíme. Stany přivezeme ze stavěčky zpátky do Roztok. Starší a zkušenější skauti si místo stanu mohou vzít žďárák.

Návrat v neděli v 16.30 na nádraží v Roztokách.

S případnými dotazy se obracej na Azora