Střediskové Jamboree

Publikováno 6.3.2016 v 15:09

• 13. 5. 2016 - 15. 5. 2016 16:00 - 18:36

Letos se vypravíme k řece Sázavě, na jejímž břehu se pod stany utáboříme na celý víkend.

INFORMACE PRO SKAUTY A ROVERY

Sraz: v pátek 13. května v 16.00 v Osadě*
Návrat: v neděli 15. května v 18.36 na roztocké nádraží

*Jelikož nás nebude na výpravu doprovázet auto, sejdeme se v Osadě, abychom si rozdělili a společnými silami pobrali vše potřebné. Pak se přesuneme na nádraží (vlak odjíždí v 16.31)

Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ, dobré boty

S sebou ve velkém batohu: pití, lahev s vodou, oblečení do přírody podle počasí, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, oddílový zpěvník, věci na schůzku
S sebou do skupiny: stan, vařič, ešus, jídlo na celý víkend (páteční večeři do vlaku)

Další (nepovinné) vybavení: polní lopatka, příruční sekyra

Jídlem je nutné zásobit se na celou dobu. Vodu budeme brát z pramene poblíž tábořiště, povezeme s sebou prázdné barely. Abychom měli vodu na páteční večer a sobotní ráno, každý vezme kromě svého pití ještě jednu lahev vody.

Na výpravu je potřeba se přihlásit do pondělí 9. května do večera Azorovi (kontakty níže). V úterý budeme kupovat skupinovou jízdenku.

Také je nutné domluvit si předem skupinu na vaření a stan. Domluvit se můžete na družinových schůzkách nebo využijte vzkazovník na našem webu.

S velkým batohem půjdeme pouze pár kilometrů od nádraží na louku. Přesto ale nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně zabere místo v batohu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora na emailu azor@skautiroztoky.cz nebo tel. čísle 732 636 152.