Velikonoční výprava
Informace o akci:
Termín akce:
- 27. 3. 2013 - 31. 3. 2013 16:16 - 19:55
Místo konání / srazu:
Akce je určena pro:
Pozor změna: jedeme na Kokořínsko! Do Slavkovského lesa, ve kterém v současné době leží asi 20 cm sněhu, se snad podíváme jindy.
Sraz: ve středu 27. března v 16.16 na roztockém nádraží
Návrat: v neděli 31. března v 19.55 opět na roztocké nádraží
S sebou: 500 Kč, pití, svačinu, nepromokavé boty, pláštěnku, teplé oblečení, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci
S sebou do skupiny: vařič, ešus, jídlo, stan
Dvě noci bychom měli spát pod stanem (2. a 4. noc) a dvě pod střechou (1. a 3. noc) – pokud se podaří domluvit ubytování. Vodu na pití a vaření budeme doplňovat průběžně, jídlem je ale potřeba zásobit se na celou dobu (pokud narazíme na nějaký obchod, bude to nejspíš až ke konci výpravy). Nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně ztíží batoh.
Na výpravu není potřeba se hlásit, stačí přijít na nádraží. Nutné je ale domluvit si předem skupinu na vaření a stan.
Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora na emailu azor@skautiroztoky.cz nebo tel. čísle 732 636 152. Ozvěte se i v případě, že nemůžete sehnat nikoho do skupiny. Ale hlavně volejte/pište včas, ať nemusíme něco závažného řešit hodinu před odjezdem.