Velikonoční výprava
Informace o akci:
Termín akce:
- 16. 4. 2014 - 20. 4. 2014 17:50 - 18:50
Místo konání / srazu:
Akce je určena pro:
Místo: Labské pískovce a České Švýcarsko
Sraz: ve středu 16. dubna v 17.50 na roztockém nádraží
Návrat: v neděli 20. dubna v 18.50 opět na roztocké nádraží
S sebou: 400 Kč, pití, nepromokavé boty, pláštěnku, teplé oblečení, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, lahev na vodu na vaření (podle potřeby)
S sebou do skupiny: vařič, ešus, jídlo, stan
První noc budeme spát v klubovně děčínských skautů, zbylé tři noci pod stanem, což by s ohledem na dubnové počasí neměl být problém. Vodu na pití a vaření budeme doplňovat průběžně, jídlem je ale potřeba zásobit se na celou dobu. Nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně zatíží batoh.
Na výpravu není potřeba se hlásit, stačí přijít včas na nádraží. Nutné ale je domluvit si předem skupinu na vaření a stan.
Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora na emailu azor@skautiroztoky.cz nebo tel. čísle 732 636 152. Ozvěte se i v případě, že nemůžete sehnat nikoho do skupiny. Ale hlavně volejte/pište včas, ať nemusíme něco závažného řešit hodinu před odjezdem.