Zahajovací oddílovka

• 03. 9. 2019 17:00 - 19:00

Místo konání / srazu:

Akce je určena pro:

Slavnostní zahajovací oddílovka se koná v úterý 3. září 2019 od 17.00 do 19.00 hodin. Přijďte v kroji (pokud máte).

Promyslete si prosím, ve kterých dnech a časech by se vám letos hodily družinové schůzky. Na oddílovce provedeme průzkum a definitivní termíny družinovek domluvíme na společné schůzce následující týden (ve středu 11. září). Pokud nemůžete na oddílovku přijít, napište mi, které dny by se vám hodily, na e-mail kyf@skautiroztoky.cz.

Po oddílovce proběhne oddílová rada (konec okolo 20. hodiny).

Kyf

Pořiď si oddílový šátek

Na konci oddílovky budeš mít možnost koupit oddílový šátek! Je naším poznávacím znamením, praktickou pomůckou např. při hrách a v neposlední řadě i památkou na náš oddíl. Oddílový šátek nenahrazuje ten klasický ke kroji, nosíme jej pouze bez kroje, přeložený napůl a sepnutý koženým, kovovým nebo dřevěným turbánkem. Cena šátku je 200 Kč. Svůj nový šátek si nezapomeň podepsat, ať si ho na akcích poznáš.