Zahajovací oddílovka

Publikováno 23.1.2016 v 02:26

• 03. 9. 2015 17:00 - 19:00

Letošní zahajovací oddílovka se koná ve čtvrtek 3. září 2015 od 17.00 do 19.00 hodin. Přijďte v kroji.

Nepřehlédněte:

1) Promyslete si prosím, ve kterých dnech by se vám letos hodily družinové schůzky. Na oddílovce provedeme průzkum a definitivní termíny družinovek domluvíme na společné schůzce následující týden (ve středu 9. září). Pokud nemůžete na oddílovku přijít, napište mi prosím e-mailem, které dny by se vám hodily.

2) Připravte si připomínky k letošnímu táboru – k programu, hrám, jídlu… (co se vám líbilo/nelíbilo, co byste rádi do příštího tábora změnili, co jste postrádali…). Pokud na oddílovce nebudete, budu opět rád, když mi připomínky zašlete e-mailem (v tom případě sice nebudou anonymní, ale nebojte se, nikdo vám hlavu neutrhne).

3) Nezapomeňte si poznamenat a přinést na oddílovku slovo a číslo, které vám přijde e-mailem, v SMS nebo poštou. (Každý člen oddílu obdrží jedno slovo s číslem. Číslo znamená pořadí slova ve zprávě, kterou společně na oddílovce sestavíme. Z toho vyplývá, že když na oddílovku nepřijdete, bude nám vaše slovo ve zprávě chybět. Pokud nemůžete na oddílovku přijít, dejte mi to tedy prosím vědět.)

Po oddílovce proběhne od 19.00 oddílová rada (konec nejpozději ve 20.00).

Na setkání se těší
Azor (tel. 732 636 152, azor@skautiroztoky.cz)