Tábor 2024

Úvodní video ZDE !

Všichni jste se už určitě doslechli o prosperujícím městě New Přísečno v Utahu. Městě, kde půda je levná, daně žádné, indiáni skoro vyhubení a kde zákon udržuje šerif Limonádový Zajo. Tak na co tedy čekat, když ráj na zemi je na dosah. Divoký západ, země neomezených možností, čeká.

Okolí tohoto idylického města ale sužuje několik skupin banditů se svými strašlivými vůdci. Malý gang Hrst plná krutonků se svým jak liška chytrým vůdcem zabijáckým pistolníkem Onion Jackem. Kyf the Kid se svým velkým gangem Vysokého poledne který se skrývá v těch největších dírách v okolí. Sardinský gang vede Dipper van Castagno. Tento gang je už převážně na penzi a stará se o své ranče s dobytkem. Když je ale dobrá příležitost, tak opět vytáhnou své colty a jdou loupit. Bandu zvanou Nehodní, zlí, krásní vede nechvalně proslulý vrah a lupič Gum Batchwood a mají za sebou nejedno přepadení dostavníku či vlaku. Posledním banditským předákem této akce byl Divoký Bizon, indián z kmene Čejenů. Se svými rodovými bratry a několika bledými tvářemi patří mezi ty nejsurovější a nejvíce nemilosrdné bandity naší doby.

Bude se s nimi potřeba vypořádat a nastolit pořádek nejen ve městě. Tak popadněte své colty a pojeďte vyčistit okolí od banditů a užívat si krásy a pohodlí města New Příšečno!

Organizace tábora

Cena tábora

• Skauti, roveři …………… 5200,-Kč
  • Vlčata ……………………. 3300,-Kč
  • Vlčata přestupující ………4100,-Kč

Platební údaje

Cenu tábora uhraďte nejpozději 9. 6. 2024 na střediskový účet u Fio banky:
25263333/2010, variabilní symbol = rodné číslo účastníka

Důležité termíny

Schůzka s rodiči: neděle 9. 6.  19:00 – 20:00 v osadě
Termín pro odevzdání přihlášky a Souhlasu rodičů podepsaného oběma rodiči: neděle 9. 6.
Termín pro zaplacení táborového poplatku na účet: neděle 9. 6.

Termín pro přinesení kufrů do osady (pro skauty a rovery): čtvrtek 20. 6. od 17:00 do 19:00

Stavěčka (pro skauty a rovery): pátek 21. 6. – neděle 23. 6.

Tábor skautů a roverů: pátek 28. 6. (sraz ve 13:00 na nádraží)  - pátek 19. 7. (návrat v 19:00 tamtéž)

Tábor vlčat: 5. 7. (sraz ve 8:30 na nádraží) – 15. 7. (návrat v 16:30 tamtéž)

Úklid táborového vybavení, vyzvednutí zavazadel (pro skauty a rovery): sobota 20. 7. od 9:00

Táborový informátor pro rodiče 2024 [PDF]
důležité informace na jednom místě

Vedení tábora

• vůdce tábora ……… Ondřej Czadera (Zajda)
  • zástupce vůdce ……Kryštof Vágner (Kyf)
  • zdravotník ………….Jan Jelínek (Kolouch)
  • hospodář ………….. Jiří Kubašta (Bořek)

Adresa a poloha tábora

Jako vždy budeme tábořit nad řekou Malší u osady Přísečno v jižních Čechách.

Adresa pro zasílání dopisů a pohledů:
Skautský tábor Roztoky
Pošta Kaplice
Tržní 84
382 41 Kaplice

Balíky posílejte jen v nezbytně nutných případech.

GPS: 48°45’44″N, 14°30’56″E

MapaZobrazit na mapě