Akce oddílu ze dne 2019-05-24

Střediskové Jamboree

Informace o akci jsou již dostupné
Termín: 24.5.2019 16:30 - 26.5.2019 16:50
Akce je určena pro: Všechny ze střediska
Místo: Tábořiště Makolusky, Zbizuby
Termín pro přihlášení na Jamboree: do neděle 19. května do 20.00 na e-mail azor@skautiroztoky.cz. Vypravíme se k Ratajím nad Sázavou, kde se pod stany utáboříme na celý víkend. Jedeme ve skautském kroji. Sraz: v pátek 24. 5. v 16.30 na roztockém nádraží Konec: v neděli 26. 5. v 16.50 tamtéž
Informace pro vlčata: Budeme vybírat: 400 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ (nemáte-li zatím, nevadí), dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku (nestačí nepromokavá bunda!), spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, věci na schůzku, ešus, lžíci Jídlo zajistíme my, je však třeba vzít s sebou páteční večeři. S dotazy se obracejte na Dřeppeho.
Informace pro skauty a rovery: Budeme vybírat: 200 Kč Na sebe na cestu: SKAUTSKÝ KROJ, dobré nepromokavé boty S sebou ve velkém batohu: pití, oblečení do přírody, pláštěnku, spacák, karimatku, baterku, toaletní papír, kartáček, pastu, lžíci, plavky, ručník, oddílový šátek, oddílový zpěvník, věci na schůzku S sebou do skupiny: stan, vařič, ešus, jídlo na celý víkend (kromě sobotní večeře; páteční večeři do vlaku) Starší 15 let: nezapomeňte občanský nebo jiný průkaz kvůli prokázání nároku na slevu v dopravě (od 18 let je pro získání slevy potřeba prokázat status studenta – k tomu stačí např. ISIC) Voda na pití a vaření bude k dispozici na místě. Jídlem je nutné zásobit se na celou dobu (kromě sobotní večeře). Vařit bude možné také na ohni, pokud si někdo nechce brát vařič. K sobotní večeři nakoupíme hromadně buřty i všechno k nim. Na sobotní večer si tedy jídlo brát nemusíte. Je nutné domluvit si předem skupinu na stan, případně i vaření. Pokud nemůžete sehnat nikoho do skupiny, doporučuji využít vzkazovník na našem webu. S velkým batohem půjdeme jen pár kilometrů od nádraží na louku. Přesto ale nezapomeňte při balení dobře zvážit, co s sebou opravdu potřebujete a co vám jenom zbytečně zabere místo v batohu. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se Azora.